Pousada Arara
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Kindvriendelijk Kinderbuffet Speelzaal | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Tevens biedt dit comfortabele Pousada Arara Santarém hotel fietsen en auto's te huur om de omgeving te verkennen.
De herberg is gesitueerd op 16 minuten lopen van Areia Branca Ecotour. Our Lady of Good Health Parish is ook op maar 1 km hier vandaan gelegen.
Pousada Arara Santarém biedt de gasten een patio, waar airconditioning, samen met TV met meerdere kanalen en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Familiebadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Saborari Restaurante biedt een brede reeks van Zuid-Amerikaanse maaltijden en ligt binnen het bereik van het hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praca de Alter do Chao900 m
- Coracao Verde Turismo1000 m
- Cuicuera Ecotour900 m
- Gil Serique1,1 km
- Praia ilha do amor1,4 km
- Selvagem Tours850 m
- Carimbo1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santarém-Maestro Wilson Fonseca34 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Snackbar
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Biljart/ Pool tafels
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Roomservice
- Autoverhuur
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
- Bordspellen
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Santarém-Maestro Wilson Fonseca van Pousada Arara hotel?
Er is een 35 km afstand tussen Santarém-Maestro Wilson Fonseca en Pousada Arara hotel. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada Arara hotel?
Pousada Arara hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in Pousada Arara hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Pousada Arara hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Arara hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Arara hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Santarém?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Santarém is $58. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Santarém?
In dit hotel in Santarém kunnen gasten uit Driepersoonskamer en Standaard Suite kiezen.